wtorek, 12 marca 2013

Prolog.


-Mamo ! Gdzie jest moja torba ! 
-Ethan gdzieś z nią był,spytaj jego.
Tak.To dzisiaj.Wracamy do naszego starego miejsca zamieszkania - Londynu.Przez 5 lat mieszkaliśmy we Francji bo mama dostała pracę ale w Londynie znów dostała tylko że o wiele lepszą.Cieszę się na tą wyprowadzkę.Starzy znajomi,stare miejsca a co najważniejsze stara przyjaciółka - Alex ! Nie widziałyśmy się tak strasznie długo.Wiadomo,rozmawiałyśmy na Skype ,przez telefon,pisałyśmy na fejsie,Gadu gadu i sms'y .Kiedyś chciała przylecieć ale rodzice jej nie pozwolili.Teraz będziemy nadrabiać ten stracony czas.
-Dzieci wychodzimy ! - krzyknęła mama z dołu.Z tego co wiem dom już sprzedany .
-Jezu ,mamo tylko nie dzieci ,proszę jesteśmy już dorośli...
-Dobra ,dobra chodźcie taksówka już czeka.
Mama wyszła z domu jako ostatnia i zamknęła drzwi.Ostatni raz mogę spojrzeć na ten dom.Szczerze ? Nie będę tęsknić ani za tym domem ani za ludźmi z okolicy.Wszyscy jacyś nadęci i wredni.Mój wolny czas spędzałam z bratem.On też nie lubił tych ludzi.
Wsiedliśmy do taksówki która zawiozła nas na lotnisko.Odprawa odbyła się bez żadnych problemów.Weszliśmy do samolotu i zajęliśmy swoje miejsca.Ja siedziałam z Ethan'em a mama z jakimś typem.Zajęłam swoje miejsce i do uszu włożyłam słuchawki.Nawet nie wiem kiedy,zasnęłam.


*1 godzinę później*

-Diana ,obudź się jesteśmy.-ze snu wyrwał mnie brat.
-Już ? Tak szybko ?
-Londyn jest blisko Francji.
-No tak.Z geografii byłam słaba haha.
Samolot wylądował.Wyszliśmy z niego i poszliśmy po swoje walizki.Na lotnisko podjechała po nas taksówka.Po 15 minutach podjechaliśmy pod nasz nowy dom.Aż słów brakowało.Nie mogła uwierzyć że to tu będziemy mieszkać.
-Mamo...-powiedziałam.
-Co ? Nie podoba się  ?
-Żartujesz ?! Jest super ! Dziękuję ! -razem z bratem podbiegliśmy do rodzicielki i ucałowaliśmy ja w policzek.
-Nie ma za co.To co chcecie wejść do środka ?
-No jasne !-krzyknęliśmy z bratem.
Weszliśmy do domu i naszym oczom ukazał się skromny ale ładny salon.Następna była łazienka.Później poszliśmy do kuchni i sypialni mamy.
-Chcecie zobaczyć swoje pokoje ? -spytała mama.
-Tak ! Gdzie są ?
-Na górze.-kiedy to powiedziała ja z bratem jak najszybciej pobiegłam na górę.Weszłam do byle jakiego pomieszczenia które okazało się moim pokojem.Strasznie mi się spodobał.Nie ma za dużo mebli i nie za mało.Idealny.Poszłam do pokoju Ethan'a..Nawet fajny.Wraz z Ethan'em zeszliśmy na dół do mamy by jej podziękować.
-Boże mamo dziękujemy ! Jest super !  -razem z bratem przytuliliśmy mamę.
-Dobra dzieciaki ja idę na miasto coś załatwić za godzinę wrócę .Pa ! -mama wyszła a my zostaliśmy sami.


__________________________

Hej :D Mamy prolog krótki z resztą każdy prolog jest taki.Mam nadzieję że się podoba:3

CZYTASZ=KOMENTUJESZ !!! 

Pa xx.


Aktualizowany

W związku z tym że po rozdziale bodajże 7 pojawił się zwiastun aktualizuje ten prolog i dorzucam Zwiastun (który jest po prostu zajebisty) dla czytelników którzy dopiero będą zaczynać :) w poście "Zwiastun: jest link do stronki dziewczyny która mi go zrobiła.

A OTO ON : 

 

5 komentarzy:

 1. Zapowiada się fajnie :D / Kochany Anonimek xd

  OdpowiedzUsuń
 2. nonoo super :D ty to masz łeb haha żartuje :D bardzo fajne : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na rozdziały !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny prolog ;). Czekam na 1 rozdział *-*

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się ciekawie. Czekam na rozdział 1 : ) I mam prośbę jak byś mogła mnie informować o rozdziałach na asku była bym bardzo wdzięczna http://ask.fm/Kissesss ;** <3 Weny do pisania dalszych rozdziałów ci życzę ;** ♥

  OdpowiedzUsuń