środa, 24 kwietnia 2013

Rozdział 9

*Oczyma Diany*

Otworzyłam rano oczy i spojrzałam na Louisa.Chłopak jeszcze spał.Zaczęłam całować go po całej jego twarzy : na ustach ,policzkach , nosie ,policzku i czole.Po chwili obudził się i zaczął marudzić że chce spać.
-Teraz chcesz spać a wczoraj jakoś nie było ci do tego spieszno ?
-Jak widzisz nie...-pasiasty wstał ,złapał mnie w pasie i przewiesił przez ramie.
-Ej co ty robisz ?! Haha haha ! Puszczaj ! - zaczęłam walić go po plecach.Lou wyszedł z pokoju i zszedł ze mną do salonu.
-Poczekaj teraz ja robię Ci śniadanie.
-Ohoho co to ? Dzień dobroci dla zwierząt ? - spytałam śmiejąc się.Chłopak nic nie odpowiedział tylko poszedł do kuchni.Podeszłam do okna i wyjrzałam przez nie.Była piękna słoneczna pogoda.Słońce świeciło i ani jednej chmury na niebie.W Londynie taka pogoda nie zdarzała się często.No chyba że coś się zmieniło odkąd mnie nie było.Po 15 minutach zostałam zawołana do kuchni.Na stole stały już tosty z jajecznicą oraz szklana soku.
-Dla mnie ?
-A widzisz tu kogo innego ?
-Nie . - podeszłam do chłopaka i cmoknęłam w policzek.Usiedliśmy przy stole i zaczęliśmy jeść posiłek.
-Co dziś robimy ? - spytał Louis.
-Nie wiem możemy iść na miasto ,co ty na to ?
-Ok.
Dokończyłam jeść moje śniadanie i poszłam na górę wziąć prysznic i się ubrać.Włosy zaczesałam w kucyka.Do torebki schowałam portfel ,telefon i słuchawki.
Lou poszedł wcześniej do siebie aby się przebrać.Wyszłam z domu i udałam się do chłopaków.Weszłam jak do siebie i poszłam do salonu.
-Hej ! - krzyknęłam by wszyscy mnie usłyszeli.Odpowiedziała mi cisza.
-Cicho ,wszyscy jeszcze śpią.-ze schodów zszedł mój chłopak.
-Aha ok.To idziemy ?
-Tak ,idziemy chodź. - marchewkowy wziął mnie za rękę i wyszliśmy.Poszliśmy na pieszo do miasta.Najpierw udaliśmy się do centrum handlowego.Nic sobie nie kupiłam ,nie miałam za bardzo ochoty za to Louis wziął sobie  ciekawą bluzke.
-Ej Diana ...?
-Hmm ?
-Idziemy teraz do studia tatuaży ? Chcę sobie zrobić tatuaż.
-No dobrze.
Wyszliśmy z CH i udaliśmy się do studia.Przyjęła nas jakaś babka która cały czas patrzyła się z podążaniem na Louisa.
-Mogłaby się pani zająć robieniem tatuażu a nie patrzeniem na klienta ? - powiedziałam "złośliwie".Kobieta nic nie odpowiedziała.Ja także skusiłam się na nową dziarę na moim ciele.Były to trzy małe jaskółki gdzieś .tak na lewym barku.Tatuaż pasiastego to napis : Jest jak Jest.Zapłaciliśmy za tatuaże i postanowiliśmy iść do Starbucks'a.Zamówiliśmy sobie dwie kawy na wynos i udaliśmy się w stronę domu.Po drodze natknęliśmy się na słup ogłoszeniowy.
-Zatrzymaj się ,tu zawsze jest coś ciekawego - powiedział chłopak.Stanęłam przy słupie i zaczęłam czytać wszystkie ogłoszenia.Natknęłam się na jedno które bardzo mnie zainteresowało.Mianowicie na ogłoszenie o naborze tancerzy do grupy hip hopowej .Z początku myślałam że czemu by nie pójść ale rozmyśliłam się.Przecież nie jestem wcale taka dobra.Lou zauważył że przyglądam się tej kartce zawieszonej na słupie.On także ją przeczytał.
-Pójdź tam ! Jesteś świetna ,wtedy ta twoja solówka ,coś extra ! - zachwycał się.
-Serio ? No nie wiem...
-Nie ma żadnego nie wiem ,idziesz i koniec !
-W sumie mogę spróbować...A kiedy jest nabór ? - spojrzałam jeszcze raz na kartkę.-Na 10 ? Nie wstanę haha !
-Wstaniesz ,wstaniesz.Osobiście wywalę Cię z łóżka.
-A pójdziesz ze mną ?
-No jasne - chłopak przywarł swoje usta do moich.Poszliśmy do domu pasiastego gdzie czekali na nas chłopcy z Alex.Przywitałam się z nimi i poinformował ich o tym że jutro idę na nabór do grupy tanecznej.
-Super ! Możemy iść z tobą ? - spytała Alex.
-Jasne im was więcej tym więcej pocieszania po tym jak mnie nie przyjmą haha - zaśmiałam się.
-Przyjmą zobaczysz ,przecież jesteś świetna.
-Dobra ,koniec gadania ! Gramy w jakąś grę ? - zaczęłam szperać po szafkach.-Twister ? - spytałam podnosząc grę do góry.Wszyscy się zgodzili.Po 2 godzinach gry uznaliśmy zgodnie że to Liam jest mistrzem w te klocki.Była 18 a że nie było co robić ,tak samo jak Alex poszłam do domu.
-Ej słuchajcie idę jutro na nabór do grupy hip hopowej . - poinformowałam Ethan'a i mamę.
-To ja idę z tobą ! - powiedział brat.
-Spoko ,idą jeszcze chłopcy z Alex.
Poszłam do siebie na górę i zaczęłam przeglądać ciekawostki w internecie.Napotkałam zdjęcie moje i Louis'a w studiu gdzie robiliśmy sobie tatuaże.Później było jeszcze zdjęcie w Starbucks , CH i przy słupie.Na TT i FB coraz więcej wiadomości to hejty. Trochę zaczęło mnie to dołować ale nie zaczne się przez to ciąć czy coś.Aż tak to dobijające nie jest.Poszłam do łazienki ,wzięłam kąpiel oraz ubrałam się w piżamę.Zeszłam na dół i wraz z Ethan'em i mamą włączyliśmy sobie jakiś film w telewizji.Po 2 godzinach poszłam do siebie.Dostałam sms od Louis'a : - Co tam tancerko :* ? - Louis xx. - Nic leżę sobie nudno mi bez cb :( - Diana xx.-Mi też :c Pamiętaj jutro ,pobudka o 9 ! :) - Louis xx. - Pisaliśmy tak jeszcze chyba z 2 godziny aż w końcu zasnęłam.


*Następny dzień*
Rano ze snu obudził mnie Louis .Chłopak leżał koło mnie i tak jak ja go wczoraj ,on całował mnie po całej twarzy.Otworzyła oczy ,patrzyłam się przez chwilę na niego i znów je zamknęłam.Tym razem Lou zaczął mnie łaskotać co podziałało i wtedy już wstałam.Poszłam się przebrać .Włosy zostawiłam rozpuszczone.Była już 9:30 toteż wyszliśmy z domu w towarzystwie mojego brata.Mama życzyła mi powodzenia.Na chodniku czekali na nas pozostali.Przywitałam się z nimi i udaliśmy się w stronę szkoły gdzie miał odbyć się nabór.W połowie drogi Liam obudził się i powiedział mi o dość zaskakującej rzeczy.
-Nie masz się o co martwić ,bo to Danielle organizuje ten nabór wraz ze swoim kolegom ! 
-To co nic nie mówiłeś wcześniej ?! 
-Zapomniałem.Ale się ciesz ,ona na pewno Cię weźmie.
-Mam nadzieję.Tylko że wiesz ,ona tańczyła już na koncertach ,w teledyskach i ogółem więc pewnie nie będzie na mnie zwracać uwagi.
-Jesteś strasznie mało pewna siebie ! Uwierz w siebie ,bo z takim podejściem na bank Cię nie wezmą.-wtrącił Zayn.Ma rację.Zawsze byłam pesymistką.Doszliśmy na miejsce.Weszliśmy na salę gimnastyczną i Liam od razu pobiegł przywitać się z Danielle z którą nas poznał.Bardzo miła i fajna z niej dziewczyna.Nagle zorientowałam się że nie mam żadnych spodni do tańca.Na szczęście Dan miała jakieś ze sobą i mi pożyczyła.Poszłam zapisać się na listę i wraz z Louisem i resztą poszłam usiąść w kółku na sali gimnastycznej.Wyglądało to tak że Danielle i jej kolega siedzieli przy stoliku a jeden z tancerzy musiał przed nimi tańczyć solówkę.Na koniec mieli wyczytać 5 nazwisk które się dostały.Na scenę weszła ... ta sama babka która robiła tatuaż mi i  Louisowi ! Wnerwiłam się ,że muszę z nią rywalizować.Lou też zauważył że to ona.Była całkiem niezła.Co ja mówię ...zajebista ! Gdy dziewczyna skończyła podeszła do mnie i powiedziała pewnie :
-Pokaż co potrafisz...-powiedziała i puściła oczko do Louis'a.Teraz przesadziła.
-Ooo ,ja ci zaraz pokażę co potrafię ...! - chciałam do niej podejść i walnąć w twarz ale Louis i Zayn mnie przytrzymali.
-Puść mnie .nie będzie mi tu jakaś suka do ciebie zarywać ! Jeszcze ten tekst : Pokaż co potrafisz .Pff !
-Uspokój się Diana.Nie jest tego warta.-powiedział mulat. Uspokoiłam się i wróciłam na miejsce.Czekałam aż w końcu mnie wyczytają ale z drugiej strony tego nie chciałam.Strasznie się zestresowałam. Ręce i nogi zaczęły mi się trząść a serce coraz szybciej bić.I w tej właśnie chwili...:
-Diana Parks ,zapraszamy ! - powiedział kolega Dan.Wszyscy zaczęli klaskać żeby mnie zachęcić oprócz tam tej suki.Podeszłam na środek i usłyszałam pierwsze dźwięki piosenki "Like a Boy".Ze stresu stałam i się nie ruszałam.Muzyka została wyłączona.
-Diana coś nie tak ? - podeszła do mnie Danielle.
-Nie nie jest ok.Można jeszcze raz ?
-Oczywiście.-uśmiechnęła się.Piosenka została ponownie włączona.Tym razem zaczęłam tańczyć.Ludzie co chwilę krzyczeli ,mam nadzieję z zachwytu."Jury" bacznie mi się przyglądali.Kiedy skończyła rozległy się gromkie brawa.Zeszła ze środka i poszłam na korytarz.
-Boże jaki stres ! - krzyknęłam.
-Było super ! - Lou złożył na moich ustach pocałunek i mocno mnie przytulił.
-Dziękuję.Innym chyba też się spodobało.
-No pewnie ! - krzyknęła Alex.-Dobra chodźcie popatrzeć na innych.-wróciliśmy na salę.Po 2 godzinach w końcu były wyniki.
-A więc do naszej grupy dostali się : Emma Cole - to chyba tam ta dziewczyna którą zdążyłam znienawidzić.-...George Shelley (tak wiem jak ten z Room 94) , Nathan Fame , Lilianna Woods i ...Diana Parks ! Gratulujemy ,a pozostałym dziękujemy za udział.Dla osób które się dostały : najbliższy trening w środę o 17 w tej sali.Jeszcze raz Gratulujemy ! - zamarłam.Na prawdę się dostałam ! Boże jakie wspaniałe uczucie ! No nie wieżę wzięli mnie ! Zaczęłam skakać śmiać się etc. Wszyscy mocno mnie przytulili.
-Mówiłem że sie dostaniesz ? -powiedział mój chłopak.
-Mówiłeś haha ! Jezuniu jak ja się cieszę ! Idziemy uczcić to do Starbucks'a ?
-Jasne!
Poszłam oddać jeszcze spodnie Danielle i jej podziękować.Poszliśmy do kawiarni w której każdy zamówił sobie kawę.Wróciłam z Ethan'em do domu.Mama mi pogratulowała i z tej okazji zrobiła naleśniki z Nutellą.Resztę dnia spędziłam w domu.O 23 położyłam się spać.


_________________________________-
Boże sama miałam stresa jak pisałam tą scenę z tańcem haha ! :D

No czyli Diana dostała się do grupy tanecznej ; D Ale jest jeden minus a mianowicie Emma . Jak myślicie - namiesza w związku Diany i Louisa ? Tego dowiedzie się w następnych rozdziałach :3 Mam nadzieję że ten się podoba :*

I bardzo was proszę ,głosujcie w tam tej ankiecie no ! :c Są tylko 2 głosy :c a te prawie 950 wyświetleń nie wzięło się od 2 osób c nie ? 

no i zadawajcie pytania w zakładce pytania c:

Aha i proszę was dajcie mi te aski ! Przynajmniej będziecie szybciej wiedziec o nowych rozdziałach.


CZYTASZ = KOMENTUJESZ !

Papapapapapa xx ! 

4 komentarze:

  1. Fajnie ; )) widac że masz bujną wyobraźnię hhahaa / ja gall :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny mam dwie uwagi;
    A)Shelley jest z union j nie room 94
    B)mozesz dac inne zdj diany bo nie otwiera wgl i nie wiem jak wygląda albo kto nią jest pls

    OdpowiedzUsuń